Derneğimizin üyelik alımları, 2021 yılı 1. dönem (Şubat 2021) sonrasında tamamlanmıştır. İstisnai durumlarda üyelik alımları yapılması durumunda (ekipler bazında üyelik alımları) duyuru yapılacaktır. Yeni dönemlerde GÖNÜLLÜ ALIMLARI üzerinden ilerlenecektir. İlk gönüllü alım dönemi 15 Eylül 2022’de başlayacaktır.

Yeni dönem TÜM EKİPLERE YÖNELİK üyelik alımları ve oryantasyonlar için tarih belirlenmemiş olup bununla ilgili duyurular ilerleyen günlerde yapılacaktır. Süreçlerle ilgili tüm gelişmeler web sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan bildirilmektedir. İlgili mecralardan takipte kalmanızın bilgi edinmek için yeterli olacağını, üyelik alımlarında ve üyelik vasfının devam etmesinde liyakatin ve adaletin değişmez kriterimiz olduğunu kamuoyuna saygı ile duyururuz.

Facebook için tıklayınız.

Twitter için tıklayınız.

Instagram için tıklayınız.

2021 yılı 1. dönem üyelik alımları başlamıştır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ÜYELİK için;

GEZİDER üyelik formunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Formda size ayrılan bölümleri eksiksiz bir şekilde doldurmanız üyeliğinizin onaylanması için çok önemlidir. Belgeyi, mecbur kalmadıkça el yazısı ile doldurmayınız, bilgisayar ortamında doldurup yazdırarak imzalayınız. Ön başvuru için formu imzalamadan da gönderebilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında formun imzalı hali tarafınızdan talep edilecektir.

Formun sağ üst köşesindeki ilgili alana bir adet vesikalık fotoğrafınızı Microsoft Word uygulamasında yapıştırınız. Bunu yapmak için formdaki fotoğraf alanına sağ tıklayıp “Resmi Değiştir -> Dosyadan” yolunu izleyiniz. Ardından fotoğrafınızı seçiniz ve alana büyük gelmesi halinde lütfen küçültünüz.

Formu e-posta adresimize gönderebilirsiniz. Başvurunuz onaylandığında, formun çıktısını alıp imzaladıktan sonra taratıp e-posta adresimize gönderebilir ya da posta adresimize gönderebilirsiniz.

NOT: Üyelik aidatları, Yönetim Kurulu kararı ile kaldırılmıştır.

GEZİDER Üyelik Formu‘ nu indirmek için tıklayınız.

Lütfen üyelik formu ile birlikte öz geçmişinizi de iletiniz.

GEZİDER Tüzüğü‘ nü okumak için tıklayınız.

GEZİDER e-posta adresi: [email protected]

GEZİDER posta adresi: 14 KASIM MAHALLESİ, PTT KARŞISI, NO.5/A  MERKEZ/IĞDIR

Başvurunuzu e-posta ile ya da PTT ile gönderebilirsiniz. Belgeleri “Gelen Evrak Kayıt Defteri” mize kayıt ettiğimiz tarihten itibaren 30 gün içinde işlemleriniz gerçekleştirilerek başvuru sahibine, formda belirttiği iletişim bilgilerinden biriyle bilgi verilir.

UYARI: Üyelik formunda belirttiğiniz iletişim adresleri resmi tebligat adresi olarak kabul edilecektir. Bunların değişmesi halinde bir dilekçe ile durumu merkezimize bildirmeniz büyük önem arz etmektedir. Formdaki bilgilerden herhangi birinde yanlış beyanda bulunmanız halinde üyeliğiniz feshedilir.