Genç Zihin Derneği, Avusturya’da gerçekleşecek Erasmus+ Gençlik Çalışanı Değişimi (Eğitim Kursu) için katılımcı arıyor! 📣
📍MAINTAINING MENTAL HEALTH THROUGH OUTDOOR ACTIVITIES isimli projeye başvurular yeşil pasaportlu katılımcılara açıktır ve başvuru formu içinde gönüllülük başvurusu seçeneğiniz de bulunmaktadır.

📆 14-21 Ekim 2023
🏩 Trofaiach, Avusturya
✅ Son Başvuru Tarihi : 02.09.2023, 23:59
📍Proje infopack’ini indirmek için tıklayın.

👤En fazla seçilecek katılımcı sayısı: 3
📌 Ülkeler: Türkiye, Yunanistan, Almanya, Kuzey Makedonya, Danimarka, İspanya
🔊 Dil: İngilizce (B1+) – Yabancı dilinizi geliştirmek için etkinlik talep edebileceğinizi biliyor muydunuz? Arkadaşlarınızla birlikte gönüllü olarak konuşma kulüpleri de dahil tüm etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz. Proje başvuru formunu doldurduktan sonra son sayfada gönüllülük başvurusunu işaretleyebilirsiniz.
✅ Konaklama, 3 öğün yemek ve projeyle ilgili diğer harcamaların %100’ü Avrupa Komisyonu tarafından karşılanmaktadır.
✈️ Seyahat bütçesi 275€’ya kadardır. Green Travel metodu uygulanacaktır. Iğdır’dan gidecek katılımcılarda seyahat bütçesi 360€ olarak alınacaktır.
✅Yalnızca asıl veya yedek üye seçilmeniz durumunda sizinle mail üzerinden iletişime geçilecek ve tüm detaylar paylaşılacaktır. Lütfen mail kutunuzu spam dahil olmak üzere kontrol ediniz.

Başvuru yapmak için tıklayın.

Önemli Uyarı: Projelere başvuruda gereken özenin gösterilmemesi, yoğun yapay zeka kullanımı ve gerçeğe aykırı bilgiler verilmesi dahil olmak üzere, değerlendirme kurulumuzun vaktini ve emeğini olumsuz etkileyen durumlar dernek proje ve aktivitelerinden tamamen yasaklanmanıza yol açabilmektedir.

Dernek değerlendirme süreçlerimizin atlatılması girişimleri, dernek veya ortaklarımızla bu konuda iletişime geçilmesi de aynı sonuçlara yol açabilmektedir.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.